Protože jsme letos v Domově Blaník už dvakrát slavili svátky určené výhradně ženám, rozhodli jsme se, že našim pánům-klientům připomeneme, že na ně i přes "diktát" kalendáře myslíme také.
V sobotu 23. května proto naši pečovatelé vzali věci do svých rukou a pro pánské osazenstvo připravili čistě pánské odpoledne — s hokejovým MS na obrazovce a pivem Birell v ruce. Na programu nebyly žádné složité aktivity, jen sport, relax a dobrá nálada.
A jak můžete vidět na přiložených obrázcích z odpoledne, svůj účel to splnilo na jedničku!