V pondělí 11. května jsme si v Domově Blaník připomněli Den matek. U kávy, větrníků a pana cotty jsme si povídali o historii tohoto svátku — odkud pochází, jak se slavil dříve a co pro každého z nás znamená.
Takové chvíle jsou v naší péči víc než příjemné zpestření. Vzpomínky na mateřství, na vlastní matky a na rodinné tradice jsou témata, která v každém z nás otvírají hluboké a cenné příběhy. A přesně s tím v Domově Blaník aktivně pracujeme.
Protože právě to našim klientům velice prospívá.