Na poslední týden v měsíci dubnu jsme si v Domově Blaník připravili nabitý program v duchu nadcházejícího svátku Pálení čarodějnic.
Program předsvátečních dnů se u nás odvíjel následovně:

Nejdříve se naši klienti pustili do výroby čarodějnice a barevné májky; výsledky jejich práce můžete vidět na obrázcích.

Svou návštěvou a hudbou nás přišly potěšit paní harmonikářky.

Ve středu večer jsme upálili jsme čarodějnici a pochutnali jsme si na tradičních libereckých párcích. Upéct a sníst jsme si je sice museli uvnitř, protože na posezení venku u ohně na nás bylo ještě chladno, ale i z trouby to byla opravdová pochoutka.
Za nás letošní čarodějnice proběhly tzv. na jedničku. Doufáme, že jste si je také užili!