Vzdělávání

LogoREMISVIT

vzdělávací agentura REMISVIT, z.ú.

Nabízíme vzdělávání v akreditovaných kurzech u MPSV, zaměřené na Vaše potřeby a praktické využití

  •   Individuální přístup k Vašim požadavkům na vzdělávání.
  •   Naši lektoři znají problematiku péče o uživatele soc. služeb z praxe.
  •   V případě 8 a více účastníků přijedeme za Vámi.
  •   Naplníte  si povinné 24 hodinové vzdělávání.
  •   Možnost akreditovat kurzy dle vašich potřeb.
  •   Vytváříme  kurzy na míru.

Kvalita a kvalitní vzdělávání je naše priorita

Nabídka akreditovaných kurzů ke stažení ve formátu .pdf  zde

stručný seznam ( podrobné znění jednotlivých kurzů naleznete na stránkách REMISVITU zde ) :

  • METODY PÉČE O UŽIVATELE SOCIÁLNÍCH SLUŽEB

– NOVÉ – BAZÁLNÍ STIMULACE – Seznámení se s prvky bazální stimulace vhodnými při   komunikaci s klienty v pobytových sociálních službách  (poplatek 1850,- Kč za účastníka)

– REMINISCENČNÍ KULTURA  – Práce s prvky reminiscenční kultury a jejich zavedení   u poskytovatele soc.  služeb (poplatek 1850,- Kč za účastníka)

– INDIVIDUÁLNÍ PLÁNOVÁNÍ  – Individuální plánování v soc. službách na základě poznání   biografie klienta (poplatek 1800,- Kč za účastníka)

– PÉČE V DOMOVECH SE ZVLÁŠTNÍM REŽIMEM – Úvod do péče o klienty v domovech pro   seniory se zvláštním režimem  (poplatek  950,- Kč za účastníka)

– AKTIVIZACE – Individuální a  skupinové aktivizace v pobytových soc. službách  (poplatek 900,- Kč   za účastníka)

– NOVÉ –  KONCEPTY PÉČE VYUŽÍVAJÍCÍ PRÁCI S BIOGRAFIÍ KLIENTA – Seznámení se   základními koncepty péče využívajících práci s biografií klienta v pobytových sociálních službách    (poplatek 1850,- Kč za účastníka)

– REMINISCENCE – Úvod do reminiscence a péče o seniora s využitím poznání jeho minulosti   a vzpomínek (poplatek 960,- Kč za účastníka)

  • KOMUNIKAČNÍ DOVEDNOSTI

– KOMUNIKAČNÍ DOVEDNOSTI – Úvod do komunikačních dovedností potřebných v péči o seniory   v soc. službách  (poplatek 900,- Kč za účastníka)

– ŘEŠENÍ KONFLIKTNÍCH SITUACÍ – Řešení konfliktních situací při poskytování soc. služeb   v nabídce od září  (poplatek 900,- Kč za účastníka)

  • KURZY ZAMĚŘENÉ NA SEBEROZVOJ A SEBEOŠETŘENÍ PRACOVNÍKU V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

– NOVÉ –  EMOCE A PRACOVNÍK –  Úvod do emocí v sociální práci – přístup zaměřený na klienta    (poplatek 900,- Kč za účastníka)

– KOMUNIKACE V TÝMU  – Týmová komunikace pro pracovníky v soc. službách a soc. pracovníky    (poplatek 1850,- Kč za účastníka)

– ETIKA V SOCIÁLNÍ PRÁCI –  Úvod do etiky práce v pobytových sociálních službách – v nabídce   od září 2015 (poplatek 900,- Kč za účastníka)

– JAK ZVLÁDAT UMÍRÁNÍ – Úvod do psychosociálních aspektů doprovázení umírajícího seniora   v pobytových sociálních službách – v nabídce od září 2015  (poplatek 900,- Kč za účastníka)

  • KURZY ZAMĚŘENÉ NA VEDENÍ TÝMU

– KOMPETENČNÍ MODEL A VEDENÍ PRACOVNÍHO TÝMU V SOC. SLUŽBÁCH  (poplatek 2000,-   Kč za účastníka)

V případě jakýkoliv dotazů na již akreditované kurzy, nebo oblasti vzdělávání, o které byste měli zájem a nejsou v naší nabídce nás prosím kontaktujte !!!

 

Comments are closed.