4.1.2021

Vážení zaměstnanci,

předně Vás všechny chci pozdravit do nového roku a popřát vám mnoho sil. Oslovuji Vás takto (písemně), protože jsem v současné době onemocněl COVIDem 19, bohužel včetně celé rodiny.

Jsem si vědom, že celý minulý rok a hlavně jeho závěr, byl pro Vás všechny velmi a velmi náročný. Dovolte, abych Vám touto cestou moc poděkoval, za to co jste udělali pro Blaník a hlavně pro jeho – naše klienty. Ještě jednou ze srdce děkuji.

Obracím se na Vás také s naléhavou prosbou. Prosím nechme se všichni očkovat!!!!!

Jedině tak můžeme účinně ochránit nové klienty, kteří budou do Blaníku v průběhu jara přicházet, a že jich bude hodně! Již nyní je jasné, že ne všichni příchozí budou v den nástupu již očkováni. Není také možné vyloučit, že někteří klienti nebudou ze zdravotních důvodů očkování moci podstoupit.

Je možné, že některým z Vás očkování zakáže lékař, pro ostatní mám následující zamyšlení. Covid, jak jsem se sám přesvědčil, není opravdu žádná chřipečka, ale umí být velmi nepříjemný i pro nás „ mladé a zdravé“. To jak brutálně ohrožuje naše klienty, víte lépe než já.

Dnešní doba nám přinesla mnoho úzkosti. Já ji rozděluji na úzkost sobeckou a nesobeckou. Proti úzkosti sobecké Vám pomůžu možná tím, že po vlastní 10leté zkušenosti s klinickým lékovým výzkumem, dokonce s osobní zkušeností s firmami Pfizer, Astra Zeneca, Sanofi atd. můžu svým slovem se za tyto subjekty a jejich výrobky bez váhání zaručit. Nikomu nic zlého nehrozí. Věřím , že hloupostem o čipování atd. nikdo nevěříte 😊.

Nesobeckou úzkost máme asi všichni. Bohužel pokud se nenecháme očkovat, můžeme ohrozit naše klienty na životě. Protože i nadále budu v domově pracovat s klienty (ale budu se také potkávat s Vámi milí kolegové), tak já osobně ani nemám jinou volbu než se nechat očkovat! To že bych někoho ohrožoval, by my svědomí nedovolilo. Proto, přestože nyní jsem ještě pravděpodobně Covid pozitivní, poprosil jsem paní ředitelku o mé doplnění na seznam v blízké (doufám) době očkovaných, ať o mém očkování rozhodne můj lékař, kterému v tomto ohledu naprosto důvěřuji – mimochodem je to náš závodní lékař.

Přeji Vám, abyste se rozhodli zodpovědně, pracujeme s nejvíce ohroženou skupinou obyvatel.

Děkuji, že jste se s mým názorem na očkování seznámili a již se těším, že po izolaci, která mi snad brzy uplyne se s Vámi budu moci osobně vídat

S přátelským pozdravem

Mgr. Oldřich Kumprecht

Jednatel

Bookmark the permalink.

Comments are closed.