22.10.2020

OZNÁMENÍ RODINÁM

V minulém týdnu jsme zaznamenali možné příznaky onemocnění COVID-19 u jednoho z našich klientů, který byl nedávno na vyšetření v nemocnici. O den později byl výsledek testu vyhodnocen jako pozitivní. I přesto, že nikdo další z našich klientů ani zaměstnanců neměl a dosud nemá příznaky tohoto onemocnění, bylo dne 21.10.2020 v našem domově provedeno celoplošné testování s výsledkem šest pozitivních klientů a dva zaměstnanci – stav k 22.10.2020.

Rodiny všech pozitivně testovaných klientů byly ihned informovány a vždy také budou, pokud se situace změní. POKUD VÁM NEVOLÁME, VÁŠ BLÍZKÝ JE V POŘÁDKU. Prosím Vás, abyste tak zvážili každý telefonát s dotazem na zdravotní stav v souvislosti s onemocněním COVID-19. Veškeré síly nyní potřebujeme soustředit na to, abychom šíření viru v domově zastavili.

O vývoji situace Vás budeme pravidelně informovat, sledujte proto naše webové stránky.

Své blízké samozřejmě můžete i nadále kontaktovat přes aplikaci WhatsApp (audio a video přenos). V případě zájmu o tento typ spojení, kontaktujte paní Evu Fortinovou: tel.: +420 607 040 402, e-mail: e.fortinova@dsblanik.cz.

Děkujeme každému, kdo nám pomáhá, podporuje a důvěřuje nám.

Situace je nelehká, ale já stále věřím, že společnými silami ji zvládneme.

Ing. Eva Šobrová, ředitelka

tel.: 702 008 899

Bookmark the permalink.

Comments are closed.